Balustrady:

Jednym z głównych profili działalności Spółki jest kompleksowa obsługa z zakresu projektowania, wykonawstwa i montażu elementów wykończeniowych i dekoracyjnych budynków, a w szczególności balustrad na indywidualne zamówienie Klienta. Dostarczamy je zarówno do prywatnych gospodarstw domowych, jak i do największych firm budowlanych w Polsce.

Do każdej realizowanej inwestycji, od samego początku aż do końca, podchodzimy z wielką troską. Zapewniamy fachowe doradztwo, projekt dostosowany do indywidualnych wymagań, krótki termin realizacji i konkurencyjne ceny. Nasze wyroby wyróżnia precyzja oraz wysoki standard wykonania.

Wykonujemy balustrady z wypełnieniem szklanym, typu portfenetr, ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej oraz konstrukcyjnej, a pochwyty z każdego gatunku drewna. Miejsce przeznaczenia balustrad nie ma znaczenia, mogą to być schody, wnętrze domu, balkon zewnętrzny, taras, podjazd dla niepełnosprawnych.

W celu uzyskania wstępnej oferty na dostawę balustrad proponujemy następujące rozwiązania:

  •   nadesłanie gotowych projektów, na podstawie których możliwe będzie     skalkulowanie kosztów,

  •   zaproszenie nas do siebie na wizję lokalną w celu dokonania pomiarów
         i przygotowania wstępnego projektu.

Na nasze balustrady udzielamy gwarancji.
Montujemy w dowolnym miejscu w Polsce i Europie.Ogrodzenia:

Dopełnieniem działalności związanej z wykonywaniem balustrad jest również kompleksowa obsługa w zakresie ogrodzeń. Wykonujemy je przede wszystkim z materiałów metalowych jak kształtowniki zamknięte, rury, kątowniki, pręty, siatki czy blachy perforowane. Rodzaj użytego materiału (stal zwykła, aluminium, inox) oraz forma wykonania (np. elementy kute) zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych upodobań.

Jednym z elementów naszej oferty w tym segmencie jest zaawansowana automatyka do bram. Proponujemy bogaty asortyment niezawodnych zestawów automatyki do bram przesuwnych i skrzydłowych, w którym znajdą Państwo rozwiązanie dla siebie w atrakcyjnej cenie. Dla nas kluczowe jest bezpieczeństwo i trwałość.


Zapraszamy do składania zapytań: